ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Ardahan İl Sağlık Müdürlüğü, Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ardahan Devlet Hastanesi Başhekimliği ve Şehit Uzman Çavuş İbrahim Erdoğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü arasında "Eğitimde İş Birliği Protokolü" imzalandı.

Ardahan Valiliği, Milli Eğitim Müdürlüğü (Şehit Uzman Çavuş İbrahim Erdoğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) ile Ardahan İl Sağlık Müdürlüğü Ardahan Devlet Hastanesi Başhekimliği bünyesinde; Şehit Uzman Çavuş İbrahim Erdoğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünce yürütülen 4 ulusal proje çerçevesinde eğitimin niteliği ile ilgili uygun görülen tüm alanlarda planlı çalışmalar yürüterek eğitim hizmetlerinin niteliğinin artırılması ve daha çok kitleye ulaşmasını artırmak amacıyla "Eğitimde İş" protokolü İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf UZANTI ve İl Sağlık Müdürü İshak ASKEROĞLU arasında imzalanarak uygulamaya konuldu.


04-04-202404-04-2024

Kaptanpaşa Mahallesi Mukdet Demir Sokak No2 Merkez/ARDAHAN - 0478 280 7500

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.