ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ...
Merkezi sınavlara hazırlanan; deprem bölgesindeki 11 ilimizde bulunan 8. ve 12. sınıf öğrencilerimize, 71 ilimizdeki ÖDM koordinesinde DYK kurslarında birer hafta öğretmen görevlendirilerek destek verilmektedir. Bu kapsamda ilimizden Ardahan Ölçme Değerlendirme Merkezi öncülüğünde 9 öğretmenimiz 13 - 17 Mart haftası Hatay ilimize görevlendirilmiştir.![DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ...](/meb_iys_dosyalar/2023_03/12212747_FB_IMG_1678645673012.jpg)