ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Öğretim Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi.

Valimiz Hüseyin Öner başkanlığında, Vali Yardımcısı Şahin Demir, İl Milli Eğitim Müdürümüz Erhan Bulut, ilçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri ve okul müdürlerinin katılımıyla eğitim öğretim değerlendirme ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.   
Eğitim Öğretim Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi.

Valimiz Hüseyin Öner başkanlığında, Vali Yardımcısı Şahin Demir, İl Milli Eğitim Müdürümüz Erhan Bulut, ilçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri ve okul müdürlerinin katılımıyla eğitim öğretim değerlendirme ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.  Akademik eğitimin yanında değerler eğitiminin de oldukça önemli olduğunu aktaran Vali Öner, öğrencilerimizin milli ve manevi değerlerimize bağlı; insana, doğaya ve tüm canlılara saygılı bireyler olarak yetiştirilmesi noktasında öğretmenlere büyük görevler düştüğünü belirtti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Erhan Bulut'un ilimiz genelindeki eğitim ve öğretim hizmetlerine ilişkin detaylı sunumu sonrasında eğitim yöneticilerimizin görüş ve önerileri değerlendirildi.

 

01-12-202201-12-202201-12-202201-12-2022

Kaptanpaşa Mahallesi Mukdet Demir Sokak No2 Merkez/ARDAHAN - 0478 280 7500

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.