ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus+ Projesini Başarıyla Tamamlayan Ardahan Şehit Er Serhat Şanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ekibi Yurda Döndü.

Erasmus+ projesini başarıyla tamamlayan Ardahan Şehit Er Serhat Şanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erhan Bulut tarafından sertifikaları verildi. Bilişim Teknolojilerinde Ağ ve Bilgisayar Sistemleri Geliştirme adlı proje kapsamında İspanya'da staj eğitimi alan öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz ile bir araya gelerek yurt dışı deneyimleriyle ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştılar. Öğrenciler, bu projeye seçildikten sonra yurt dışına gitmeden önceki duygu düşünceleri ve yurt dışı staj eğitimine katıldıktan sonraki duygu, düşünce ve gözlemlerini içeren yazılarını Müdürümüze sundular. Bulut, okulun eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında genel bir değerlendirme yaparak başarının arttırılması için yapılması gereken çalışmalarla ilgili konuştu. Ücretsiz ders kitapları ile bu yıl ilk defa öğrencilerimize verilen yardımcı kaynakların öğrencilere çok büyük çalışma imkanı sunduğunu belirterek, devletimizin tüm imkanları ile öğrenci ve öğretmenlerimizin yanında olduğunu belirtti. Okulun çalışmaları hakkında bilgi alarak öğretmenlerin sorularını cevaplandıran Müdürümüz başarılı projelerin devamlılığını temenni ederek toplantıyı sonlandırdı.  
Erasmus+ Projesini Başarıyla Tamamlayan Ardahan Şehit Er Serhat Şanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ekibi Yurda Döndü.

29-12-202229-12-202229-12-202229-12-202229-12-202229-12-2022

Kaptanpaşa Mahallesi Mukdet Demir Sokak No2 Merkez/ARDAHAN - 0478 280 7500

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.