ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GÖLE İLÇESİ YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Göle İlçesi Eğitim Yöneticileri 2016/2017 Eğitim Öğretim Yılını Değerlendirdiler.![GÖLE İLÇESİ YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2017_06/14091716_20170612_140820.jpg)
Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü Fikret ÇERKEZOĞLU ve Göle İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt ÖZALP´in katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda tüm okul müdürleri kendi kurumları açısından 2016/2017 eğitim öğretim yılında gerçekleşen çalışmaların verimliliği noktasında görüş ve önerilerini ifade ettiler.