ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİ ÖĞRENME ŞENLİĞİ DÜZENLEDİ
Ardahan Halk Eğitimi Merkezi Koordinasyonunda 2016/2017 Eğitim Öğretim Yılı Yaygın Eğitim Faaliyetlerinin ve Öğrenme Ürünlerinin Sergilendiği Öğrenme Şenliği Etkinliği Düzenlendi.![HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİ ÖĞRENME ŞENLİĞİ DÜZENLEDİ](/meb_iys_dosyalar/2017_06/20101607_DSC_5331.jpg)
Ardahan Valisi Sayın İbrahim ÖZEFE tarafından açılışı gerçekleştirilen serginin ardından halk eğitimi merkezlerimizin kursiyerleri çeşitli gösteriler sergilediler. Ardahan Belediye Başkanı Sayın Faruk KÖKSOY´un da katıldığı, Ardahan Halk Eğitimi Merkezi koordinasyonunda Hanak Halk Eğitimi Merkezi, Damal Halk Eğitimi Merkezi, Posof Halk Eğitimi Merkezi ve Çıldır Halk Eğitimi Merkezi faaliyetlerinin yer aldığı öğrenme şenlikleri ziyaretçilerin beğenisini topladı.