ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇALIŞMAK SENDEN TABLETİN BİZDEN

ÇALIŞMAK SENDEN TABLETİN BİZDEN

Sayın Valimiz Hüseyin ÖNER'in onayı ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Erhan BULUT öncülüğünde, okul ve kurumlarımızda görev yapan, yönetici, öğretmen ve diğer çalışanların katılımı ile düzenlenen,  "Çalışmak Senden Tabletin Bizden" adlı  kampanyayla toplanan bağışlar sonucu elde edilen gelir Milli Eğitim Bakanlığınca,  bu amaç için oluşturulan  hesaba aktarılmış, gönderilen 160 tablet belirlenen öğrencilere dağıtılmıştır. 

 

Milli Eğitim Müdürümüz Erhan BULUT'un yaptığı açıklamada; "Bu kampanyaya destek olan mesai arkadaşlarıma, ATO başkanı  Çetin DEMİRCİ beyefendiye teşekkür ederim. Kampanyaya milli eğitim camiası 125.000 lira, ATO başkanlığı 10.000 lira ile destek vermiştir. Toplanan 135.000 lira Bakanlığımızın ilgili hesabına aktarılmış Bakanlığımız buna karşılık 160 tableti internet paketleriyle birlikte ilimize göndermiş, tarafımızca tabletler ihtiyaç sahibi ve uzaktan eğitime erişimi olmayan öğrencilere dağıtılmıştır. Çalışmalarımızda bize destek olan başta mesai arkadaşlarım olmak üzere herkese teşekkür ederim. Herşey Ardahanın geleceği için..." diye belirtti. 

Kaptanpaşa Mahallesi Mukdet Demir Sokak No2 Merkez/ARDAHAN - 0478 280 7500

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.