ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Erhan BULUT'un 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Erhan BULUT'un 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Milletimizin geleceğini emanet ettiğimiz sevgili çocuklarımızın yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamasının mutluluk ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Eğitim camiası; tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de alışılmadık bir süreçten geçerken; dünyada dengelerin yeniden sağlanmaya başladığı, bilimin rehberliğinde yavaş yavaş normal hayata geçişin gerçekleştiği bu günlerde, ülkemizde de yüz yüze eğitime başlıyoruz.

Yüz yüze eğitimin başlamasını sizler gibi bizler de çok özledik. Çocuklarımız ile birlikte İstiklal Marşımızı okuyup, okul bahçelerinde koşmalarını, cıvıltılarını, neşelerini, okul koridorlarını doldurmalarını, kısacası normal hayatı çok özledik.

Sevgili Öğrencilerimiz ve Değerli Velilerimiz,

Birinci önceliğimiz, tüm sağlık önlemlerini alarak okulları açık tutmaktır. Bununla ilgili tüm önlemlerimizi de aldık. Bu önlemlerin takipçisi olacağız. Okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve eğitim camiamız, titiz ve hassasiyetle eğitim öğretime hazır durumdalar. İçiniz ferah, gönlünüz rahat olsun.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Çocuklarımızın vatanımıza ve milletimize hayırlı, millî ve manevi değerlerine bağlı bireyler olmalarında siz öğretmenlerimizin payı tartışılmaz. Salgınla mücadele kapsamında yüz yüze eğitim uygulamalarının sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için öğrencilerimizin, maske, mesafe ve hijyen kuralları başta olmak üzere alınan tüm tedbirlere titizlikle riayet edilmesi noktasında rehberlik etmenizi ve rol model olmanızı bekliyoruz.  

Eğitim-öğretim sürecinin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için 12 yaş üstü kronik hastalığı olanlar ile 15 yaş üzerindeki öğrencilerimizin, velilerimizin, öğretmen ve eğitim çalışanlarımızın aşı sürecini tamamlayarak bizlere destek olmasını bekliyoruz.

 Bu duygu ve düşüncelerle 2021-2022 eğitim öğretim yılının ülkemize, milletimize, Ardahanımıza ve eğitim camiamıza, başarılarla dolu, hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyor; değerli öğretmenlerimize, geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize sağlık, huzur ve başarılar diliyorum. 

 

 

Erhan BULUT     

Milli Eğitim Müdürü 

Kaptanpaşa Mahallesi Mukdet Demir Sokak No2 Merkez/ARDAHAN - 0478 280 7500

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.