ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERHAN BULUT'UN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERHAN BULUT'UN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Cumhuriyet; Anadolu insanının verdiği emsalsiz mücadelenin, onurlu duruşun, vatan sevgisinin, egemenliğine sahip çıkma ve bağımsız yaşama iradesinin ortaya çıktığı bir eserdir. Cumhuriyet, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğimizde, imkansız denilen şeyleri nasıl başardığımızın en büyük ispatıdır. Köklü devlet geleneğimizin üzerine inşa edilen ve her geçen gün daha da gelişen Cumhuriyetimiz, milletimizin her daim hür ve bağımsız olarak yaşayacağının ilanıdır.

  Eğitim camiası olarak, atalarımızın kanlarıyla, canlarıyla 98 yıl önce elde ettiği ve bizden sonraki nesillere ulaştırmak için emanet ettiği Cumhuriyetimiz için var gücümüzle çalışmaktayız. Daha güçlü yarınlar için  Milli Eğitim Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu  doğrultusunda bu bilince sahip bireyler yetiştirerek, Cumhuriyetimizi bugün olduğu gibi gelecek yüzyıllara da güçlü ve emin adımlarla taşıyacağız.

  Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi, gazilerimizi saygıyla anıyor; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum.

Erhan BULUT            
Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü

Kaptanpaşa Mahallesi Mukdet Demir Sokak No2 Merkez/ARDAHAN - 0478 280 7500

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.