ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS-2023/4 Yerleştirmeleri Sonucunda İlimize Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru (Güncellendi)

Adaylar istenilen belgelerle birlikte Müdürlüğümüz sitesinde yayımlanan Okul/Kurum listesinden atanmak istedikleri kurum tercih formunu doldurup ibraz edeceklerdir. İstenilen bilgi ve belgeler Valiliğimizce kurulacak komisyon marifetiyle incelendikten ve belge teyitleri yapıldıktan sonra Bakanlığımızca belirtilen öncelikler dikkate alınarak (öğrenim, KPSS Puan üstünlüğü vb.) yerleştirme yapılacaktır.   İlimize sözleşmeli personel olarak yerleştirilen adayların yukarıda istenilen belgelerle en geç 28/04/2023 tarihine kadar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne elden veya posta yoluyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS-2023/4 Yerleştirmeleri Sonucunda İlimize Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru (Güncellendi)

Adaylardan İstenilecek Belgeler;

 

1- 2022 KPSS sonuç belgesi.

 

2- 2023/4 Millî Eğitim Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuç belgesi.

 

3- Diploma aslı veya onaylı örneği, (adaylar başvuru tarihinin son günü olan 30.03.2023 tarihi itibarıyla başvuruda bulunduğu eğitim düzeyi ve alanında mezun durumda olmaları gerekmektedir).

 

4- Güncel tarihli adli sicil kaydını gösterir belge.

 

5- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına dair sağlık raporu.

 

6- Son altı ay içerisinde çekilmiş 3 adet  biyometrik fotoğraf.

 

7- Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.

 

8- Nüfus cüzdanı fotokopisi.

 

9-SGK Dökümü

 

10- Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi için TIKLAYINIZ.

 

11- Mal bildirimi için TIKLAYINIZ.

 

12-Tercih Dilekçesi için TIKLAYINIZ.

 

13-Tercih Kurum Listesi için TIKLAYINIZ.

Kaptanpaşa Mahallesi Mukdet Demir Sokak No2 Merkez/ARDAHAN - 0478 280 7500

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.