ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERHAN BULUT'UN YIL SONU MESAJI.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERHAN BULUT'UN YIL SONU MESAJI.

         Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Eğitimciler, Saygıdeğer Veliler...          

         Ardahan eğitim ailesi olarak hep birlikte, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılını tamamlamış bulunmaktayız.Ne yazık ki tüm dünyada etkisini gösteren bulaşıcı hastalık nedeniyle, bu yıl çok farklı bir eğitim-öğretim süreci yaşamak zorunda kaldık.Önemli bir kısmını uzaktan eğitim programlarıyla tamamlamak zorunda kaldığımız eğitim-öğretim yılı boyunca Bakanlığımızın öncülüğünde yürütülen uzaktan eğitimle, öğrencilerimiz okullarda görecekleri dersleri sanal ortamda aldılar, sosyal ve kültürel açıdan kendilerine katkı sunacak pek çok yeni etkinliği hayata geçirdiler. Bunun yanı sıra salgın  sürecinde eğitimcilerimiz, gerek vefa destek guruplarında yaptıkları çalışmalar gerek maske, siperlik maske, sağlık çalışanlarına tulum gibi en çok ihtiyaç duyulan malzemelerin üretimi noktasında özveriyle çalıştılar.        

        Birlik ve beraberliğimizin daha da güçlendiği bu dönemde, büyük fedakârlık gösteren, vefa destek ekibinde görev alan personellerimize, sağlık ekipmanları ve hijyenik malzeme üretimine katkı veren Halk Eğitim Merkezi, Kazımkarabekir MTAL ve Bilim Sanat Merkezi çalışanlarımıza, 8 ve 12. Sınıf öğrencilerimize yönelik sınavlara hazırlama adına yoğun çaba ve emek sarfeden Ölçme Değerlendirme  ekibine şükranlarımı sunuyorum.Yine uzaktan  eğitim sürecinde en büyük destekçimiz olan ve yavrularımızın yaşanan durumdan olumsuz etkilenmemeleri için harcadıkları çaba ve özverili çalışmalar için saygıdeğer velilerimize ve  yaşadığımız bu zor günlerde gösterdikleri fedakârlıktan ötürü tüm eğitimcilerimize  ayrı ayrı teşekkür ediyorum.        

        Bu vesileyle, sevgili öğrencilerimizin verimli bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyor; 20 Haziran tarihinde Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınava ve 27-28 Haziran tarihlerinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na  girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. En kısa zamanda yüzyüze eğitim için okullarımıza kavuşmak ümidiyle...   
                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                        Erhan BULUT

                                                                                                                                                                                             Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü

Kaptanpaşa Mahallesi Mukdet Demir Sokak No2 Merkez/ARDAHAN - 0478 280 7500

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.