ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf UZANTI, Çıldır Kaymakamımız Sayın Muhammed Enes İPEK'i makamında ziyaret ederek, Çıldır ilçemizdeki eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili istişarelerde bulundular.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf UZANTI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Akın KOÇ ve Çıldır İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürbüz YILDIZ ile birlikte Çıldır Kaymakamımız Sayın Muhammed Enes İPEK'i makamında ziyaret ederek, Çıldır ilçemizdeki eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili istişarelerde bulundular.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf UZANTI, Çıldır Kaymakamımız Sayın Muhammed Enes İPEK'i makamında ziyaret ederek, Çıldır ilçemizdeki eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili istişarelerde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/17084344_0f571717de5147348ed65cf0aaedec35.jpg)