ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Psikososyal Koruma, Önleme ve Krize Müdahale Ekibi 2. Dönem Toplantısı Gerçekleştirildi...
Şube Müdürümüz Tamer Avşar Başkanlığında ''İl Psikososyal Koruma, Önleme ve Krize Müdahale Ekibi 2. Dönem Toplantısı'' gerçekleştirildi. Toplantıda, psikososyal önleme ve krize müdahale kapsamındaki çalışmaların eğitim ortamlarındaki etkileri hakkında konuşuldu. Ardahan'a gelen depremzede vatandaşlarımıza, velilere, öğretmenlere ve öğrencilere uygulanan deprem psikososyal destek oturum çalışmaları değerlendirildi. Bu kapsamda dönem boyunca okullarımızda sürdürülecek olan çalışmaların planlaması yapıldı.![İl Psikososyal Koruma, Önleme ve Krize Müdahale Ekibi 2. Dönem Toplantısı Gerçekleştirildi...](/meb_iys_dosyalar/2023_03/27141015_FB_IMG_1679914882868.jpg)