ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ ERHAN BULUT'UN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

MÜDÜRÜMÜZ ERHAN BULUT'UN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

  Cemil Meriç'in "En çok sevilen öğretmen, en çok seven öğretmendir." sözü çok güzel anlatır öğretmenlerin nasıl sevgiyle çalıştıklarını.Yüzyıllar  boyunca  büyük bir fedakarlık ve emekle sevgiyi, huzuru kalplere nakşeden; sabrı, hoşgörüyü, çalışmayı, edebi, adabı,  sevmeyi, yardımlaşmayı, bir ve beraberce yaşamayı çocuklarımıza öğreten, onları geleceğe hazırlayan daima öğretmenler olmuştur.

  2023 vizyonuna emin adımlarla ilerlediğimiz bu günlerde de çağı yakalayan, milli ve manevi değerlerimize bağlı, okuyan, araştıran, üreten bir gençlik yetiştirilmesinde öğretmenlerimizin gösterdiği özveri ve çaba  her türlü takdirin ötesindedir.

  Cennet vatanımızın her bir köşesine dağılarak sevgiyi öğreten, gücünü sevgiden alan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor; bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde, başta görevi başında şehit düşen eğitimcilerimiz olmak üzere, ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum.

 

Erhan BULUT     
İl Milli Eğitim Müdürü

Kaptanpaşa Mahallesi Mukdet Demir Sokak No2 Merkez/ARDAHAN - 0478 280 7500

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.