ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMEN AKADEMİSİ VAKFI (ÖRAV) ÖĞRENEN LİDER ÖĞRETMEN EĞİTİMİ KATILIMCI ANKETİ

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) tarafından ilimizde düzenlenecek olan Öğrenen Lider Öğretmen eğitimine katılacak tüm öğretmenlerin eğitime girmeden önce aşağıda linki verilen anketi doldurmaları gerekmektedir. Ankete verilen yanıtlar sadece ÖRAV ölçme değerlendirme çalışmalarında kullanılacak, okul ve kişisel bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Ayrıca eğitime katılacak öğretmen arkadaşların eğitim öncesinde e-kampüs´e dahil olabilmeleri için mail adreslerini ve telefon numaralarını en kısa sürede ardahanmem@meb.gov.tr adresine bildirmeleri gerekmektedir.
ÖĞRETMEN AKADEMİSİ VAKFI (ÖRAV) ÖĞRENEN LİDER ÖĞRETMEN EĞİTİMİ KATILIMCI ANKETİ

 

·         Eğitime katılacak öğretmenlerinizin internet ortamında bulunan anketi 12 Şubat 2016 Cuma saat 23.00’e kadar doldurmaları gerekmektedir.

·         Anketi doldurmak ortalama 20 dk. sürecektir.

·         Ankette demografik bilgilerin yer aldığı sorular yanıtlanmadan sistem diğer sayfaya geçmenize izin vermeyecektir. Lütfen önce bu soruları tamamlayınız.

·         Lütfen "teşekkür" mesajını görmeden sistemden çıkmayınız.

 

 

http://www.orav.org.tr/anket/20160213-okul-olo-o

Kaptanpaşa Mahallesi Mukdet Demir Sokak No2 Merkez/ARDAHAN - 0478 280 7500

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.