ARDAHAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Vaka Paylaşım Günleri Projesi" Kapsamında Toplantı Düzenlendi...
"Vaka Paylaşım Günleri Projesi" kapsamında, İl Emniyet Müdürü Sayın Gökalp ŞENER, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Sayın Ramazan YİĞİT, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın Atanur SARIÇAM ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Akın KOÇ'un katılımlarıyla ilçe milli eğitim müdürleri, il geneli pansiyonlu okul müdür ve müdür yardımcıları, merkez ve merkeze bağlı köy okullarında görev yapan okul müdürleri ve rehber öğretmen/psikolojik danışmanların iştirak ettiği bir Vaka Paylaşım Günü gerçekleştirildi.![](/meb_iys_dosyalar/2024_01/19105449_418958731_884226800163565_2267594912907061593_n.jpg)